האתר של יוחאי שטנצלר , הצהרת נגישות

אנחנו באתר "יוחאי שטנצלר" מכבדים את כל פלחי האוכלוסייה. לכן, ניסחנו הצהרת נגישות זו כדי להבהיר לך בדיוק מה הצעדים שננקטו להבטיח הכלה ושמירה על כל האוכלוסיות.

רמת הנגישות באתר

כללי התוכן האינטרנטי לנגישות (WCAG) מגדירים דרישות למעצבים לשפר את הנגישות לאנשים עם מוגבלויות. הם מגדירים שלוש רמות תאימות: רמה A, רמה AA ורמה AAA. 

האתר שלנו עומד ברמת נגישות AA לפי תקן WCAG . עם זאת, יתכנו חריגות ועמודים שלא עומדים בתקן זה, ובמקרה כזה, אנא הודיעו לנו ונעשה כמיטב יכולתנו לתקן. הדרך בה ביצענו את ההתאמות ביצענו את ההתאמות באמצעות בדיקה ידנית.

ההתאמות שביצענו באתר לצורך עמידה בהוראות הנגישות, ביצענו מספר התאמות באתר. אלה כוללות:
בוצעו התאמות לגלישה באמצעות מקלדת, בוצעו הדרכות לצוות, הטקסטים נכתבו בשפה קריאה, נבחרו צבעים המקלים על קריאה של המשתמשים, לכל התמונות יש חיווי טקסטואלי, מבנה הניווט באתר קבוע, ניתן להשתמש במקלדת ובגלגלת העכבר להגדלת והקטנת הטקסט.
החרגות בנגישות ישנן מספר החרגות, שנובעות מכך שלמרות מאמצים, לא הצלחנו לסדרן. החרגות אלה הן: חלק מהסרטונים הם ללא כתוביות.

יצירת קשר ופניות
לכל שאלה או פניה, ממונה הנגישות באתר יהא זמין עבורכם. ניתן לצור עמו קשר כך: הבעלים של האתר "יוחאי שטנלצר" מס' טלפון 052-892-9074 , כתובת: ירדן 1ב גדרה